Оскільки кето-дієта має таку високу потребу в жирах, її прихильники повинні їсти жири з кожним прийомом їжі. У щоденному раціоні на 2000 калорій це може виглядати як 165 грамів жирів, 40 грамів вуглеводів і 75 грамів білків. Однак точне співвідношення залежить від ваших конкретних потреб.

Деякі корисні ненасичені жири дозволені на кето-дієті – наприклад, горіхи (мигдаль, волоські горіхи), насіння, авокадо, тофу та оливкова олія. А ось насичені жири з олії (пальмової, кокосової), сала, вершкового масла і какао-масла заохочуються у великих кількостях.

Білок є частиною кето-дієти, але вона зазвичай не робить різниці між нежирними білковими продуктами та джерелами білка з високим вмістом насичених жирів, такими як яловичина, свинина і бекон.

А як щодо фруктів та овочів? Усі фрукти багаті на вуглеводи, але деякі з них (зазвичай ягоди) можна їсти невеликими порціями. Овочі (також багаті на вуглеводи) обмежуються листовою зеленню (наприклад, капуста, мангольд, шпинат), цвітною капустою, броколі, брюссельською капустою, спаржею, болгарським перцем, цибулею, часником, грибами, огірком, селерою і літніми кабачками. Чашка нарізаної броколі містить близько 6г вуглеводів.