Планування низьковуглеводних страв і покупок – це ефективний спосіб організації харчування на тиждень наперед. Це допоможе вам купити тільки необхідні продукти й уникнути незапланованих перекусів. Перегляньте, що вже є у вашому холодильнику, і сплануйте страви з використанням цих інгредієнтів, щоб не допустити їх псування.

Поради щодо планування та покупок:

1. Складання списків покупок: це допоможе уникнути непотрібних витрат та імпульсивних покупок. Чи знаєте ви, що в середньому ми витрачаємо близько 17% нашого бюджету на продукти на імпульсивні покупки?

2 Економні продукти: деякі низьковуглеводні продукти можуть бути дорогими, але є безліч доступніших варіантів, які так само смачні й корисні:

  • не беріть попередньо натертий сир, купуйте цілий шматок і натирайте самі;
  • зробіть свій власний салат,з капусти, уникаючи дорогих готових салатів. Приготувати салат з капусти у кухонному комбайні неймовірно просто і дешево;
  • купуйте просте м’ясо, а не спеціальні готові м’ясні продукти;
  • скоротіть витрати на горіхи, обираючи дешевші варіанти, такі як волоські горіхи або мигдаль.;
  • у періоди, коли авокадо дорогі, купуйте олію авокадо;
  • вибирайте заморожену або консервовану рибу, коли свіжа риба дорога. Консервований тунець і скумбрія – чудові й недорогі варіанти.

3. Сезонні продукти: купуйте і їжте сезонні продукти. Багато овочів можна купити дешево в сезон і заморозити. Заморожені ягоди, шпинат і цвітна капуста так само поживні, як і свіжі, але коштують набагато дешевше.

4. Покупки оптом: якщо в магазині є спеціальні знижки, купуйте продукти оптом, готуйте їх і заморожуйте додаткові порції. Так у вас завжди будуть здорові низьковуглеводні страви в запасі.

Готуємо вдома:

Харчування поза домом може бути дорогим, особливо якщо ви хочете харчуватися здоровою їжею. Готуйте вдома, щоб заощадити гроші та харчуватися здоровіше. Простота – ключ до дешевого і здорового харчування. Кожен низьковуглеводний прийом їжі має містити хороший білок, некрохмалисті овочі та корисні жири. Прості страви легше готувати, вони дешевші та сприяють частому приготуванню їжі вдома.

Додайте в раціон більше корисних жирів, щоб довше залишатися ситим. Коли ви адаптуєтеся до кето-дієти, ваш апетит зменшиться, і вам буде потрібно менше їжі.

Додаткові поради:

  • яйця – чудове джерело білка, жирів та інших поживних речовин;
  • періодичне голодування.Перехід на низьковуглеводне харчування може призвести до того, що ви почнете їсти рідше, що також допоможе заощадити гроші;
  • відмова від перекусів. Перекуси можуть стати непотрібною і дорогою звичкою. Якщо ви часто перекушуєте, можливо, вам потрібно збільшити кількість корисних жирів в основних прийомах їжі.

Продукти:

  • перегляньте запаси. Зазирніть до холодильника перед походом у магазин і використовуйте ті продукти, які скоро зіпсуються;
  • відмова від оброблених продуктів. Перероблені продукти коштують дорого. Почніть готувати вдома, щоб заощадити та поліпшити якість харчування.

З правильним підходом до планування і покупок кето-дієта може бути не тільки корисною для здоров’я, а й економічною.